Chcesz wiedzieć jakie imprezy odbywają się w Twoim mieście?

Swego czasu często wybieraliśmy się na koncerty. Niezależnie, czy były to imprezy klubowe, czy koncerty plenerowe, w każdym momencie zgrana paczka była gotowa do wyjścia na imprezy. Kilkoro moich przyjaciół faktycznie interesowało się w tym okresie muzyką.

Nieobce zostały nam koncerty rockowe, reggae, a nawet muzyki klasycznej. Chodziliśmy także w ogromnej liczbie przypadków na imprezy klubowe, jeździliśmy na festiwale plenerowe i wykorzystywaliśmy każdą możliwą okazję do wysłuchania muzyki na żywo. Czasami zostały to płatne imprezy, zatem angażowaliśmy wszelkie możliwe środki, ażeby uzyskać bilety na koncerty.

Wiele razy byliśmy na dużych, znanych w całej Europie festiwalach. Widzieliśmy wówczas znakomite koncerty wielkich gwiazd rocka i muzyki elektronicznej. Niemniej jednak festiwale urzekły nas atmosferą i klimatem. Koncerty to jedynie część festiwalowego uroku. Wspólne uczestniczenie w kontemplowaniu muzyki na żywo, przechodzenie od sceny do sceny, imprezy do rana – tego się nie zapomina.

Były w moim życiu również koncerty kameralne, niewielkie imprezy na kilkadziesiąt osób. Jedna z nich odbywała się corocznie na szczycie góry, której nazwy nie pamiętam. Była to świetna impreza w niepowtarzalnym klimacie, dziesiątki ludzi bawiących się na świeżym powietrzu. Właściwie sami znajomi. W odróżnieniu do festiwali, na taką imprezę jedzie się przede wszystkim ze względu na ludzi, których spotyka się raz do roku. Koncerty i imprezy z tamtych lat pozostaną mi na długo w pamięci. Znajomości i przyjaźnie zawierane w trakcie tych imprez przetrwały próbę czasu i do dziś spotykam się z tymi ludźmi, też po to, aby posłuchać muzyki na żywo.

Jeżeli już lubisz się zrelaksować i posiedzieć wśród znajomych, lub zaszaleć na parkiecie, sprawdź gdzie w Twoim mieście są najciekawsze imprezy – imprezy gdynia. Nie przegap świetnej okazji na zabawę.